Як вибрати подарунок на новосілля?

Новосілля або вдале закінчення ремонту - подія, на кшталт свята. І якщо ви входите в число тих, кого хочуть бачити на торжестві, з нагоди такого випадку, перед вами постане питання "А що ж подарувати?", Адже з порожніми руками на новосілля ходити не прийнято. Ми постараємося допомогти вам вирішити цю приємну, але проблему, підказавши деякі ідеї.

Почнемо з того, що ваш презент повинен бути практичним і не захаращувати житло ваших друзів. Найбільш оптимальним варіантом було б дізнатися у господарів, що саме вони хотіли отримати в подарунок. Безсумнівно, зручний формат "подаркодарування" на новосілля або весілля в США: складається список бажаних подарунків, який виставляється на певний сайт і гості вибирають те, що вони бажають і в змозі купити. Таким чином, виключається можливість отримати в подарунок десять каструль, п'ять чайників і т. п.

Якщо ви в дружніх відносинах з іншими запрошеними на новосілля, то могли б домовитися про спільний подарунок, і в складчину купити дорожчу річ.

Необхідно пам'ятати, що розмір подарунка повинен відповідати розміру житла. Щасливим володарям великого приватного будинку можна дарувати громіздкі подарунки - картину, статуетку, годинник, вазу, світильник, декоративний стіл або меблі і т.д. Все це буде не зовсім доречно в малогабаритній квартирі.

Вибираючи подарунок, обов'язково слід враховувати стилістику оформлення приміщення, смаки господарів, їх вік і сімейний стан.

Набагато простіше, і в той же час складніше, вибирати подарунки на новосілля для молодят, адже варіантів - маса. Молодій парі в квартиру потрібно абсолютно все. Пріоритетним подарунком будуть предмети інтер'єру, посуд.

Якщо господиня захоплюється рукоділлям, то точно зрадіє спеціальним кошиках для рукоділля.

Не забувайте і про предмети, які роблять більш красивим і затишним житло: різні свічники, вази, статуетки, шкатулки для зберігання коштовностей, фоторамки, оригінальні ключниці, дзвіночок в передпокій, підставки для квіткових горщиків, ароматизовані свічки, декоративний глобус, настільні ігри. ..

Вже протягом багатьох років на новосілля прийнято дарувати подарунки, які несуть певну символіку. Вважається, що в будинок першою повинна зайти кішка. Кішку, звичайно, дарувати не потрібно, але ось підсвічник у формі кішки, картину або статуетку з неодмінним описом символізму, презентувати можна. Впевнені, що складно знайти людину, яка не знає про те, що в новий будинок бажано подарувати сувенір у вигляді підкови. Вважається, що вони повинні принести в оселю щастя та добробут.

Щоб житло було теплим і в ньому панував затишок, даруються речі, які символізують вогнище: це можуть бути підсвічники.

Все, що символізує воду, принесе в будинок гармонію і благополуччя. Зверніть увагу на картини з відповідною тематикою, посуд або елементи декору.

Різноманітні годинники - прекрасний подарунок, який символізує зміни. Годинники можуть бути настінні або настільні, різних стилів форм. Їх вибір залежить від вашого смаку і фінансових можливостей.

І як же обійтися без символічного оберега для житла у вигляді фігурки домовика або тварин, які охороняють вогнище - собаки, півня, курки, кішки, жаби? У нашому магазині ви знайдете величезний вибір різноманітних сувенірів.

У разі, якщо ж ви вирішите, що найбільш доречним подарунком будуть гроші, то не варто їх дарувати банально в конверті. Для цього скористайтеся різними скарбничками.

Доповненням до подарунка буде букет квітів, коробка цукерок, смачний торт, пляшка коньяку або елітного вина.

До речі, якщо господарі з яких-небудь причин не святкують новосілля, або ж ви вперше йдете в гості після урочистостей, то це не означає, що можна прийти з порожніми руками. Символічний сувенір і коробка цукерок - універсальний вихід із ситуації.

І, звичайно ж, не забудьте побажати господарям здоров'я, щастя, благополуччя і процвітання.