Що подарувати вчителю?

Значимою людиною в житті дитини є не тільки його батьки, а й педагог. Класний керівник або перший учитель - це як друга мама. Він повинен жити із дітьми, вчити їх читати, писати, пізнавати навколишній світ, прищеплювати любов до праці, літератури, розвивати командний і лідерський дух. Батьки в свою чергу повинні не тільки допомагати, але і дякувати педагогу за його старання і любов до дітей. На день народження, Новий рік, 8 березня, 1 вересня або День учителя потрібно обов'язково зробити подарунок вчителю. Підходити до його вибору варто серйозно, відповідально і ретельно, так як банальну або примітивну річ піднести було б нерозумно. Тут важливо обміркувати, на що зробити акцент і що краще подарувати. Колективний це буде подарунок або особисто від кожного учня? На це та інші питання ми постараємося знайти відповіді.

Що подарувати вчителю на день народження?

Педагогу буде приємно, якщо ви згадаєте про нього не тільки на професійні заходи, але і в особисте свято - день народження. Щоб довго не вигадувати подарунок можна просто поцікавитися, що краще за все підібрати. Якщо він виявляє надмірну скромність або не хоче зізнаватися, то доведеться думати, що піднести. Бажано, щоб предмет був оригінальним, вишуканим, не порушував субординацію і не образив іменинника. Краще за все можна купити:

 • мобільний телефон, планшет або електронну книгу;
 • кухонну техніку;
 • серветницю, цукорницю, молочницю, фруктовницю зі скла або металу з посрібленням;
 • чайний сервіз або набір тарілок, які неодмінно стануть в нагоді в домашніх умовах;
 • оригінальний піднос з металу, дерева або кераміки, на якому буде зображена картина;
 • сертифікат в спа-салон, книжковий магазин, ювелірний або на покупку техніки;
 • квитки в театр або на концерт.

Кожен з цих презентів заслуговує на увагу. Можливо, у вас виникнуть свої оригінальні ідеї, що подарувати вчителю на настільки урочисте, але особисте свято.

Що презентувати на 1 вересня або День учителя?

Не менш значущими датами для педагога є День знань і вчителя. На початку навчального року всі приходять нарядні і з величезними букетами квітів, щоб привітати своїх класних керівників і улюблених педагогів. Вся школа просто потопає в достатку яскравих фарб, різних кольорів і оригінальних букетів. Звичайно ж, квіти це найбільш безпрограшний варіант. Але до нього ще потрібно скромний презент, щоб порадувати вчителя. Для свого наставника в День знань учні можуть подарувати:

 • коробку цукерок або шоколадку; це може бути і нестандартний букетик з улюблених солодощів класного керівника;
 • красива листівка з приємними, теплими і ніжними словами;
 • ручка або щоденник, який обов'язково стане в нагоді в навчальному році.

Буквально через місяць після урочистої дати і початку школи слідує ще одне професійне свято всіх педагогів - День учителя. Тут увагу вже слід зосереджувати не на групі шкільних наставників, а на кожному персонально. Саме тому слід підбирати подарунок для кожного індивідуально. Це можуть бути:

 • годинник із зображенням самого вчителя або всього класу;
 • фотоальбом з кращими моментами класу;
 • квіточку в горщику, яка буде приносити радість щодня;
 • чайний набір із солодощами;
 • улюблена книга вчителя;

набір для каліграфії або підставка під книги «Глобус»;

                                                                                                          

 • статуетка або фігурка;
 • настінна тарілка з автографами і побажаннями від улюблених учнів.

Такі подарунки ніколи не залишаться без уваги, і будуть займати почесне місце в класі або вдома у вчителя.

Чого не варто дарувати?

Це добре якщо ви зважилися і знаєте, який подарунок вибрати вчителю. Але є предмети і речі, які дуже небажано навіть згадувати в якості презенту, щоб не образити педагога. Серед них:

 • косметика і парфуми, так як це особисті речі, які людина вибирає індивідуально; складно вгадати смаки вчителя;
 • одяг і нижня білизна, також знаходяться під забороною;
 • домашні тварини, тому що ви не впевнені, що класний керівник дійсно хоче заводити вихованця;
 • гроші - самий банальний подарунок.

В таких речах треба бути дуже уважним, так як ви вибираєте не для себе, а для людини, яка піклується про ваших дітей. Тому презент в першу чергу повинен сподобатися вчителю і жодним чином не образити.

Який подарунок вибрати від класу і від себе?

На такі вагомі дати як перший дзвоник для першокласників,останній дзвінок або випускний вчителям також дарують подарунки. Буде це колективний презент або особистий вирішувати тільки вам. Від класу зазвичай дарують запам'ятовуючийся, оригінальний сувенір, який зачепить за душу улюбленого керівника. Це може бути постановка
сценки з улюбленого твору педагога, його портрет, декоративна подушка із зображенням всього класу, вірш або
пісня. Якщо ж учитель натякне на подарунок, то це може бути і побутова техніка, і ювелірні прикраси і т.п. 

Особисто від себе можна подарувати скромний, але щирий презент. Як ідея це особиста порцелянова чашка, книга, фотоколаж або календар, та багато іншого. Головне, щоб подарунок був душевним.

Де знайти?

Актуальні і оригінальні подарунки можна знайти в інтернет-магазині «Present4You». Тут є товари на будь-який смак, вік і подію. Варто тільки заглянути і визначитися з вибором, а консультанти допоможуть оформити заявку і доставити подарунок за вказаною адресою.