Подарунок для мисливця: ідеї та поради

Справжній цінитель диких тварин, гарної природи любить з компанією друзів вибиратися в ліс, де можна зайнятися улюбленою справою і добре відпочити. Але як тільки наближається торжество у такої людини, то відразу ж виникає питання, що подарувати мисливцеві на день народження, Новий рік, День захисника або його аматорське свято.

Практичні презенти для мисливця

Серед величезного розмаїття товарів можна підібрати унікальні, функціональні предмети, які стануть в нагоді не тільки в умовах дикої природи, а й вдома. Збираючись на торжество до мисливця, ви можете вибрати:

  • компас - практична і зручна річ, яка допоможе з легкістю орієнтуватися на місцевості, особливо якщо полювання ведеться в незнайомій зоні;
  • мультитул універсальний, який є незамінною річчю на природі; з його допомогою можна відкривати консервні банки, різати, затискати, відкушувати, так як на ньому є чимало корисних приладів;
  • термокружка з зображенням дикої природи; корисна, особливо якщо потрібно зігрітися в прохолодному лісі ввечері;
  • пивний кухоль, виконана з харчового олова; оформлена вручну картинами XVII століття; унікальний предмет, який навряд чи можна буде побачити у знайомого мисливця.

Це, звичайно ж, не весь перелік сувенірів, які можна підібрати на торжество. На подарунок мисливцеві прекрасно підійде мисливський ніж, бінокль, туристичні меблі, намет, спальний мішок, рюкзак, одяг, який не пропускає вологу. Цей список можна довго продовжувати. Але в таких речах треба добре орієнтуватися, адже бінокль або ніж людина, що йде на полювання, намагається вибрати індивідуально під себе. Тому, перш ніж купувати, краще проконсультуватися або уточнити все у самого іменинника.

Прикольні сувеніри

Мисливцеві на будь-яке свято можна вибрати прикольні подарунки, якщо ви впевнені в тому, що він позитивно відреагує. Піднесіть йому подарунковий набір з панно «Полювання» і столовими приборами. Картина з оленями зроблена з дерева та керамікою, а ось пара ложок і виделок з якісної сталі. Їх ручки - це імітація коронки рога, що дуже цікаво буде виглядати. Якщо не знаєте, який подарунок вибрати мисливцеві, то презентуйте набір графина з 6 чарками «Олень». Практичний і вигідний сувенір, який буде, до речі, не тільки вдома, а й на природі в оточенні друзів. Істинний мисливець оцінить тематику подарунка.

Звернути увагу можна і на різні дрібнички пов'язані з темою полювання. Наприклад, брелок, ключниця, магнітики, чашки, статуетки, фляги і т.п. Але чи є користь в таких предметах, якщо вони просто будуть припадати пилом на полиці? Найкраща ідея це акуратно дізнатися, про які саме речі мріє ваш мисливець,або чого йому не вистачає в його захопленні і підібрати якісний товар. Будь-який предмет можна буде навіть прикрасити вітальним гравіюванням, яке завжди нагадає про урочистий день і даруючого.