Навіщо потрібен мультитул?

Любителі частих походів, відпочинків на природі вже давно знають про цей предмет. Мультитул це унікальний предмет, який замінює велику кількість потрібних інструментів. Кожен чоловік має мінімальний набір корисних виробів, які треба зберігати в валізі. Вигідно купити мультитул True Utility, який займає мінімум простору і приносить користь. Адже не завжди є можливість брати з собою величезну валізу з інструментами.

Навіщо потрібен мультитул?

Мультитул можна подарувати на день народження коханому чоловікові. Він, безумовно, оцінить цей подарунок. На вигляд це звичайні пасатижі, в ручках яких вміщається ще багато корисних інструментів. Стати в нагоді вони можуть автомобілісту, велосипедисту, а також любителям походів і відпочинків на природі. Є маса різновидів мультитулів. Всі вони легкі і практичні у використанні. Стандартний набір незвичайного інструменту часто включають:

  • пасатижі або спеціальні фіксатори;
  • відкривачка, яка поєднується з плоскою викруткою;
  • кусачки, які стануть в нагоді при роботі з різними шнурами;
  • ножі з різними типами лез;
  • з невеликим отвором шило, яке стане в нагоді як керн;
  • викрутка плоска і хрестова;
  • пилка для нігтів, напилок і т.п.

Звичайно ж, для професійної діяльності даний інструмент навряд чи підійде, але ось в польових умовах, коли потрібно терміново вирішити проблему, він прекрасно стане в нагоді.

Як підібрати?

Головне при виборі враховувати основні інструменти, які будуть потрібні, маючи під рукою мультитул. Ціна на нього буде видозмінюватися від кількості і практичності стандартного набору пристосувань. Чи вплине це на вагу і розміри приладу. Зверніть увагу і на ергономічність. Виріб повинен бути зручним у використанні і компактним, а також без особливих зусиль діставатися і складатися. Мультитул не може самостійно відкриватися, так як в невідповідний момент він поранить користувача. Краще підбирати надійний і якісний товар тих брендів, які вже встигли себе зарекомендувати. Важливо, щоб тривалим був і термін експлуатації виробу, на який прямим чином впливає використовуваний матеріал. Сталеві мультитули вважаються найміцнішими і довговічними, серед тютюнових і пластикових.

Де купити?

Якісні мультитули купити можна в нашому інтернет-магазині. «Present4You» пропонує хороший асортимент унікальних товарів, які підійдуть на подарунок близьким людям і друзям. Такий інструмент виручить в нелегкій ситуації в поході або при катанні на велосипедах, якщо раптом трапиться поломка. Він займає мінімум місця і зручно лягає в руку. Кількість інструментів, які розміщуються в ручках мультитула, приємно вас здивують.