Кому подарувати подарунок у морському стилі?

Той, хто закоханий в море, хоче бачити його постійно поруч. Але що робити, якщо ви живете в місцевості, де є тільки річка, а до морської гладі сотні кілометрів. Вихід є, адже можна оформити якусь кімнату або альтанку під стиль морської тематики. Тоді саме вона буде нагадувати про прекрасно проведені дні на піщаному пляжі, коли ви купалися в променях теплого сонечка. Можна купити морські подарунки і сувеніри, які і допоможуть створити потрібну радісну атмосферу. До речі, використовуються такі речі і для оформлення тематичних вечірок, як для дітей, так і для дорослих.

Як правильно вибрати?

Серед величезного розмаїття товарів виділяється кілька важливих видів, які користуються популярністю:

  • елементи декору (предмети, які використовуються виключно для оформлення приміщення, тематичної вечірки або будь-якого заходу);
  • корисні (подарунки, які стануть в нагоді в побуті, а також при виїздах і відпочинку на природі, походах і т.п.).

Оригінальні морські подарунки і сувеніри підійдуть до будь-якого свята: дня народження, Дню Захисника, 8 березня, Дню закоханих, ювілею, Нового року. Морська тематика завжди в тренді. Головне враховувати професію, захоплення та хобі людини.

Подарунки чоловікові

Коханому чоловікові або начальнику варто вибирати креативний і практичний сувенір. Це може бути корабель будь-якого типу, підставка для ручки з вітрильником і металевою вставкою, оформлена під морську тематику. Якщо ж придивлятися до предметів, в яких дійсно потребує людина, то можна вибрати красиво задекорований годинник в дерев'яному обрамленні. Курцеві підійде попільничка з якорем. Зручність її в тому, що вона не відкрита. Лише половинка верхньої кришечки піднімається і при потребі закривається. Також підійде незвичайна запальничка, виконана з металу. Вона завжди буде під рукою і нагадає людині про вас. Кожному буде корисно мати рулетку, яка стане в нагоді в домашніх умовах. Морські подарунки і сувеніри чоловікові можуть бути найрізноманітніші. Який би презент ви не вибрали, він обов'язково здивує і зацікавить власника.

Подарунки жінці

Серед любителів морської гладі багато представниць прекрасної статі. Жінки як ніхто інший обожнюють теплу воду, піщані пляжі і загар. Їм на подарунок презентуйте лопатку для взуття, на кінці якої є якір. Креативно піднести підставку для книг. Вона зроблена з дерева і розкрита лаком. Підставкою ж служать металеві якоря. Практично буде подарувати дерев'яну ключницю. Повісивши її у вхідних дверей, всі ключі будуть знаходитися в одному місці, їх не доведеться шукати по всьому будинку. Морські подарунки і сувеніри жінці завжди будуть приємні і цікаві. Особливо якщо подарувати індивідуально жіночий товар. Наприклад, підберіть легку, пляжну сумочку, яка виконана в морській тематиці. На ній може бути намальовано пейзаж, якір, кораблик і т.п.

Де вибрати?

В інтернет-магазині «Present4You» представлені товари на будь-який смак і гаманець. Тут ви підберете чоловічі, жіночі та універсальні подарунки. Також зверніть увагу на предмети, які використовуються для прикраси приміщення. Наприклад, декоративна рибальська сітка, рятувальний круг, який буде мати гарний вигляд на стіні. Також на подарунок підійде штурвал або компас на ланцюжку. Креативно мати в альтанці або на кухні, яка оформляється під морську тематику ринду. Замовити товар в магазині просто і легко, головне узгодити з консультантом всі нюанси. Подарунок буде доставлений за вказаною адресою або до місця, де можна привітати близьку вам людину.